Vanaf het moment dat je binnenstapt, word je hartelijk verwelkomd door het team dat je als familie behandelt. De receptie is open tot laat in de avond, de gangen fluisteren verhalen van vroeger, en over elk detail is nagedacht – van regendouches en flatscreens tot muziekinstallaties en ieders favoriete kop koffie op de kamer.
Elke kamers in The Highland House vertelt zijn eigen verhaal. Stap binnen in The Den, waar de open haard uitnodigt tot knusse avonden, of strijk neer The Cinema, waar je je eigen filmavond kunt beleven. Er is ook The Library, een ruimte om weg te kruipen met een boek, en andere kamers met onverwachte elementen zoals boksbal of muurkunst van Johan Cruijff. Voor gezinnen zijn er ruime triple en quadruple kamers, compleet met comfortabele boxsprings en alle gemakken die je maar kunt bedenken.
Diverse bezienswaardigheden liggen om de hoek van The Highland House. Bezoek de Dam, het Anne Frank Huis en de iconische Negen Straatjes. Ben je iemand die liever de verschillende cafés langsgaat? Er zijn talloze cafés en restaurants waar locals graag vertoeven en die de moeite waard zijn om te bezoeken.
The Highland House is niet zomaar een plek om te overnachten, maar een belevingshotel dat je meeneemt op reis door Amsterdam – vanaf het moment dat je binnenkomt tot het moment dat je vertrekt, met een verhaal in elke kamer.
Verblijf je in The Highland House en wil je verzekerd zijn van een parkeerplaats? Reserveer dan eenvoudig je parkeerplaats bij Q-Park Nieuwendijk. Wil je toch liever ergens anders in Amsterdam parkeren? Bekijk dan ons complete aanbod van parkeergarages in Amsterdam.
Bij Q-Park Nieuwendijk parkeer je al vanaf €32,50 per dag. Reserveer vooraf online je parkeerplaats en ben verzekerd van een parkeerplaats. Je kunt gemakkelijk in- en uitrijden op basis van je kenteken en je hoeft niet meer langs de betaalautomaat.