De makers van dit circus, de Ashton Brothers, staan bekend om hun unieke mix van variété, cabaret en circuskunst. Voor het kerstcircus trekken ze alle registers open: arcobaten die de zwaartekracht tarten, jongleurs en trapezewerkers die met precisie en durf het podium vullen, clowns en performers met absurdistische humor, en creatieve acts die je aan het lachen én verbazen krijgen.
Het Ashton Brothers Kerstcircus is ontworpen als een echte familiebeleving. Jong en oud, van kinderen tot volwassenen, vinden er iets: de humor en slapstick zorgen voor vrolijkheid, de spanning van acrobatiek voor sensatie en de theatrale vormen voor verwondering. Het is een ideale manier om tussen de kerstdagen door samen iets speciaals te beleven.
Rotterdam Ahoy biedt met zijn capaciteit en infrastructuur het perfecte decor voor zo’n circusgrootse productie. Denk aan een sfeervolle aankleding in kerstsferen, verrassende acts, vrolijke muziek en een warme, feestelijke sfeer zodra je binnenstapt. De combinatie van theatrale acts en de grootte van de zaal maakt dat het circus groots voelt, maar tegelijkertijd persoonlijk en toegankelijk blijft.
Omdat het kerstcircus meer is dan alleen entertainment. Het is een feest van verbeelding, creativiteit en gedeelde momenten. Je wordt meegenomen naar een wereld waarin alles kan, waar zwaartekracht even ophoudt, logica mag wijken voor spektakel, en waar lachen, verwondering en warmte centraal staan. Juist in de donkere dagen biedt dit circus licht, plezier en samenhorigheid.
Bezoek je The Ashton Brothers Kerstcircus en wil je verzekerd zijn van een parkeerplaats? Reserveer dan eenvoudig online je parkeerplaats bij Q-Park Zuidplein 1. Wil je toch liever ergens anders in Rotterdam parkeren? Bekijk dan ons complete aanbod van parkeergarages in Rotterdam.
Bij Q-Park Zuidplein 1 parkeer je al vanaf €15 per dag. Reserveer vooraf online je parkeerplaats en ben verzekerd van een parkeerplaats. Je kunt gemakkelijk in- en uitrijden op basis van je kenteken en je hoeft niet meer langs de betaalautomaat.